• Аерозольний освіжувач повітря Glade Конвалія

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 211965 Закінчився
27,95 грн
  • 300 мл
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Класифікація:
Аерозольний освіжувач повітря миттєвої дії легко усуває неприємні запахи, залишаючи тонкий і ніжний шлейф на тривалий час. Застосування: добре струсити балон, направити ковпачок до центру кімнати і розпорошити. Склад: вода, ізобутан / пропан ≥ 15% але <30%, н-ПАР <5%, фосфати <5%, аромат, розчинники, водний розчин аміаку, консервант, цитронеллол, гексілкорічний альдегід, d-лімонен. Вогненебезпечно. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і розпечених предметів. Не допускати попадання в очі. Не вдихати аерозоль. Після використання не спалювати. Зберігати окремо від харчових продуктів. Оберігати від дії прямих сонячних променів і нагрівання понад 50 ° С. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 лютого, 2018
хороший и экономный , распылитель удобный,
26 січня, 2018
Приторный запах и долго не держится.
25 січня, 2018
Устраняет запахи не плохо. Но сам имеет душноватый запах.
25 січня, 2018
Запах - так себе. Долго не держится и приторный.
20 січня, 2018
Якісний освіжувач повітря, завдяки йому приміщення наповнюється приємним ароматом конвалії. Не дорого та ефективно.