• Аерозольний освіжувач повітря Glade Морський

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 211818 Закінчився
27,95 грн
  • 300 мл
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Класифікація:
Аерозольний освіжувач повітря миттєвої дії легко усуває неприємні запахи, залишаючи тонкий і ніжний шлейф на тривалий час. Застосування: добре струсити балон, направити ковпачок до центру кімнати і розпорошити. 
Склад: вода, ізобутан/пропан ≥ 15% але <30%, н-ПАР <5%, фосфати <5%, аромат, розчинники, водний розчин аміаку, консервант, цитронеллол, гексілкорічний альдегід, d-лімонен. Застереження: вогненебезпечно. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і розпечених предметів. Не допускати попадання в очі. Не вдихати аерозоль. Після використання не спалювати. Зберігати окремо від харчових продуктів. Оберігати від дії прямих сонячних променів і нагрівання понад 50 ° С.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 лютого, 2018
Отличный освежитель воздуха с приятным морским ароматом, стойкий, но не навязчивый. Рекомендую.
26 січня, 2018
Запах этого аэрозоля нам нравится, часто покупаем по скидке и запасаемся! В туалете прекрасно работает, не говоря о комнатах. Рекомендую.
24 січня, 2018
Не плохой запах.Хорошо освежает помещение.
22 грудня, 2017
Обычный морской аромат. Быстро приелся
11 грудня, 2017
очень удобный распылитель и запах нормальный