• Активна піна Cillit Bang для ванни і душу

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 792363 Закінчився
109,00 грн
Купити
  • 600 г
Типи волосся:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Інноваційний продукт для швидкого і легкого прибирання великих поверхонь у ванній кімнаті. Сучасний дизайн ковпачка для покриття великої за площею поверхні за допомогою одного розпилення. Активна піна глибоко проникає і видаляє мильний наліт та бруд. Спосіб використання: 1. Добре струшуйте перед і під час використання. 2. Тримаючи ковпачком до гори, розпиліть на відстані 30-40 см від поверхні, яку хочете очистити. 3. Почекайте 2 хвилини, щоб піна проникла в бруд та мильний наліт (10 хв. при складних плямах). 4. При складних плямах протріть вологою губкою і змийте водою.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 серпня, 2017
Мыльный налет и грязь действительно растворяет, но известковый налет нет и приходится использовать другие средства. Совсем не экономичный на ванну, раковину и унитаз хватило на 3 уборки.
4 березня, 2017
Активна піна глибоко проникає і видаляє мильний наліт та бруд.
1 березня, 2017
Не повірила, що це може бути так легко! Засіб не дешевий, але він того вартий.
1 березня, 2017
Засіб ефективний та зруний у використанні. чудово очищає ванну та кахель. Радує. що піна не розтікається та добре розчипляє забруднення