• Ароматизоване саше Ecomix Іланг-іланг + Амбра

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1057250 Закінчився
21,95 грн
Купити
  • 7 г
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Класифікація:
Ароматизоване саше для шафи Ecomix – це один із способів наповнити будинок приємними ароматами. Саше з запахом іланг-ілангу викликає позитивний настрій і пробуджує до оптимізму! Іланг-іланг - це різновид магнолії, в перекладі з полінезійського ця назва означає «квітка всіх квіток». У пору цвітіння іланг-ілангу за дівчатами та юнаками на Філіппінах посилюється контроль, тому що ця рослина - один з найсильніших афродизіаків. Аромат іланг-ілангу називають запахом любові. Саше відмінно підійде для ароматизації білизни в комоді і одягу в гардеробі.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 січня, 2018
В шкафу постоянно присутствует приятный аромат.
17 грудня, 2017
Для меня запах слишком сладкий
30 жовтня, 2017
Маленька приємна надійна деталь для шафи! Все випромінює подих свіжості
30 жовтня, 2017
Маленька приємна надійна деталь для шафи! Все випромінює подих свіжості
19 жовтня, 2017
Приятный аромат, но держится не больше месяца.