• Bіо-нейтралізатор запаху Ecomix Лайм з м’ятою

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 996392 Закінчився
36,95 грн
Купити
  • 400 мл
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Bіо-нейтралізатор запаху "Лайм з м’ятою" має двомірний захист від неприємного запаху: маскування запаху завдяки вмісту натуральних ефірних олій та нейтралізація - процес захлопування молекул неприємного запаху в спеціальні ареоли, що позбавляють молекули шкідливого запаху. В результаті дії двомірного захисту Bіо-нейтралізатор запаху сприяє високому ступеню ефективності в знищенні неприємного запаху, наповнюючи Ваш дім ароматом свіжості. Усуває неприємні запахи в кухні, ванній кімнаті, туалеті, а також запах тютюну та домашніх тварин. Є достатньо безпечним для використання на: шторах, меблевій оббивці, одязі в шафі, в салоні автомобіля. Застосування: поверніть блокиратор у положення "OPEN". Поверніть розпилювач в протилежну від обличчя сторону і натисніть на нього мінімум 3 рази, щоб почати розпилення. При розпиленні тримайте флакон у вертикальному положенні, натискаючи на розпилювач до упору. Чим більше Ви розпилюєте, тим довше триватиме свіжість. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
29 січня, 2018
Слабые запахи нейтрализует, сильные (сигаретный дым) неплохо маскирует. Аромат очень приятный, цитрусовая свежесть. Жаль, что он держится совсем недолго, хотелось бы, чтобы так приятно пахло всегда))
5 січня, 2018
Классный, ненавязчивый аромат.
31 грудня, 2017
Хороший запах.Неплохо освежает,да и цена отличная.
26 грудня, 2017
Для такой цены ,отличный товар! Аромат приятный,поглощает запахи на кухне.
20 грудня, 2017
Сильный запах конечно не уберёт, но освежит хорошо