• Чистячий засіб на основі солі для посудомийних машин Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183237 Закінчився
49,95 грн
  • 2 кг
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:

Швидкорозчинний! Запобігає виникненню вапна!
Під час миття посуду у жорсткій воді утворюються сполучення з вапна, що не розчиняються у воді, та відкладаються на частинах машини. Застосування солі допоможе уникнути цього та значно подовжить термін користування посудомийною машиною.
Застосування: наповнити резервуар для солі у посудомийній машині до позначки. Необхідно постійно перевіряти залишок засобу, тому що пом’якшення води відбувається лише при достатній кількості солі. Найкращий результат досягається у поєднанні з порошком або таблетками для посудомийної машини.
Склад: хлорид натрію. Зберігати в недоступних для дітей місцях! Не застосовувати сіль при приготуванні страв! Зберігати у сухому та прохолодному місці.
Виробник: Німеччина. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 грудня, 2017
Дешевша і не гірша за інші,рекомендую.
4 грудня, 2017
Хорошая, качество на высоте
10 вересня, 2017
Хороша економна сіль. Разом з таблетками тв ополіскувачем Domol дає чудовий результат. Радує ціна.
2 серпня, 2017
Хорошая соль, посуда без разводов
26 червня, 2017
Прекрасное средство, всегда покупаю вместе с порошком для ПМ и ополаскивателем. Рекомендую!!!