• Чистячий засіб з розпилювачем Clin Для блиску

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 861320 Закінчився
41,95 грн
  • 500 мл
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб ефективно очищає різні поверхні, надає їм сяйливого блиску. Унікальний розпилювач дозволяє використовувати засіб як рідину (для простих забруднень) і як активну піну (для складних забруднень).
Застосування: розпиліть безпосередньо на поверхню, потім протріть сухою ганчіркою. Області застосування: скло, деревина, сталь, пластик, шкіра, мармур, плитка, ТВ та комп’ютерні монітори. Для плазмових та ЖК-екранів дивіться інструкцію виробника пристрою.
Склад: розчинники (етанол, органічні розчинники), вода, парфум (Лімонен), консерванти (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone / Бензізотіазолін, Метилізотіазолін).
Берегти від дітей. Уникати вдихання розпиленого продукту. Використовуйте тільки на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні.
Країна-виробник: Австрія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 січня, 2018
Гарний помічник у прибиранні. Перевірено.
29 грудня, 2017
Хорошее средство для стекол. Рекомендую!
24 грудня, 2017
Ідеальне очищення для скла без розводів.
15 грудня, 2017
Засіб перевірений роками.
12 грудня, 2017
Дуже сподобався швидкий результат. Супер!