• Cіль Finish/Calgonit для посудомийних машин

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 151555 Закінчився
37,76 грн  53,95 грн
  • 1,5 кг
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Спеціальна сіль для посудомийних машин ефективно пом'якшує воду і покращує роботу посудомийної машини, посилюючи дію миючого засобу і видаляючи білий наліт і сліди патьоків на посуді. Призначення: для миття посуду в посудомийній машині. Застосування: засипте сіль в призначений для неї відсік на дні машини і регулярно поповнюйте його, коли він порожній. Додавайте сіль, коли загориться відповідний індикатор на панелі управління посудомийної машини.Використовуйте сіль завжди, якщо у Вашому регіоні жорстка вода. Застереження: Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Не ковтати. У разі контакту з очима негайно звернутися за медичною допомогою. Склад: натрій хлорид. Країна-виробник: Австрія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 лютого, 2018
Підходить повністю по якості і повартості.
14 лютого, 2018
Отмывает неплохо, берем не первый раз. Крупная и экономно расходуется.
1 лютого, 2018
Соль имеет крупные гранулы, поэтому ее нужно реже засыпать, а цена такая же как и мелкой соли
25 січня, 2018
купили недавно посудомойку и сразу дали в подарок этот финиш, ну так, пойдет, вроде отмывает.
8 грудня, 2017
Довольна , посуда остаётся без разводов.