• Domol Освіжувач для туалету Karibik-mix

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 727158 Закінчився
32,55 грн  46,50 грн
  • 165 мл
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Класифікація:
Забезпечує довготривалу свіжість та гігієнічну чистоту у туалеті. Видаляє бруд, сечовий камінь, запобігає утворенню вапняних відкладень. Застереження: Викликає подразнення при потраплянні на шкіру та в очі. Тримати далі від дітей! Уникати безпосереднього контакту зі шкірою та очима! При потраплянні в очі промити проточною водою та звернутись до лікаря. При потраплянні засобу на шкіру негайно змити великою кількістю води. При ковтанні негайно звернутись до лікаря та показати етикетку. Тримати в сухому прохолодному місці. Склад: вода, від 15 до 30% аніонних ПАР, менше 5% неіоногенних ПАР, віддушка, консерванти, барвники; гель TROPIC додатково містить: гексил цинамат, цитраль, лимонен, ліналоол; гель Orange додатково містить: лимонен, ліналоол, бензиловий спирт; гель Ocean додатково містить: цитраль, бензиловий спирт. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 грудня, 2017
Отличный освежитель! Надолго хватает,приятные ароматы, выгодная упаковка!Качеством довольна-покупаем на протяжении нескольких лет!
21 листопада, 2017
Дуже неякісне,дуже бистро витікає.Перша була лаванда так взагалі до вечора вся зтикла ((Запах гарний....але на жаль 3 блока вистачає на тиждень максимум півтора.саме довше затримується ківі.
20 жовтня, 2017
Хорошее средство.Имеет приятные разные запахи.
6 жовтня, 2017
Отличное средство для освежения туалета. Хорошо то, что три разных запаха - не успеваешь привыкнуть. Экономичен в использовании. Хорошо дезинфицирует и оставляет приятный аромат.
23 вересня, 2017
Вистачає на довго. Перешкоджає утворенню нальотів та дезінфікує. Аромат приємний та легкий.