• Гель для кухні Dixi Антижир

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1053988 Закінчився
11,02 грн  15,75 грн
Купити
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Гель для миття кухні швидко і ефективно видаляє жир, кіптяву і нагар з поверхонь кухонних плит, духовок, емальованих і кахельних поверхонь. Призначення: ідеально підходить для миття застарілих забруднень. Застосування: нанести засіб на оброблювану поверхню на 5-10 хвилин. Потім потерти губкою і змити водою. Застереження: обережно! Їдкий натр! Зберігати закритим, в вертикальному положенні, в місцях, недоступних для дітей, окремо від харчових продуктів. Використовувати тільки за призначенням. Не переливати вміст в інші ємності. Не змішувати з іншими засобами. При застосуванні використовувати гумові рукавички. Після застосування мити руки. При попаданні на шкіру або в очі промити великою кількістю води. Не використовувати для чищення алюмінієвого посуду. Перед застосуванням на поверхнях з тонким покриттям спробувати на невеликій ділянці. Склад: вода підготовлена, натр їдкий, амфотерні ПАР менше 5%. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?