• Концентрований гель для дезінфекції унітазів Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 830611 Закінчився
25,20 грн  36,00 грн
  • 200 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Концентрований гель для дезінфекції унітазів Domol ефективно видаляє бруд, вапняні відкладення, сечовий камінь та забезпечує довготривалу свіжість та гігієнічну чистоту навіть під обідком унітазів. Однієї пляшки вистачає для наповнення шести контейнерів! Застосування: від’єднати контейнер від пляшки, закріпити під обідком унітазу таким чином, щоб до нього потрапляла вода. Відкрити пляшку та наповнити контейнер через отвір на 2/3 гелем. Застереження: уникати безпосереднього контакту засобу із шкірою та очима! Тримати далі від дітей! Якщо засіб потрапив у очі, негайно ретельно промити водою, звернутись до лікаря. Не ковтати! У разі проковтування звернутись до лікаря. Не використовувати на поверхнях, чутливих до дії кислот! Країна-виробник: Німеччина.
Склад: вода, менше 5% неіоногенних ПАР, менше 5% аніонних ПАР, запашка, консервант (бензізодіазолінон), загусник, лимонна кислота, етанол, запашка, барвники.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 грудня, 2017
Запах просто обалденный. Куплю снова)
2 грудня, 2017
цена и качество устраивает,то вот почему-то хватает ненадолго.
15 жовтня, 2017
Отличное средство за свои деньги.
14 жовтня, 2017
Мне нравится это средство - приятный и долгоиграющий аромат, и очищает неплохо поверхность унитаза. Хватает надолго упаковки.
16 вересня, 2017
Недорогой гель, хороший свежий цитрусовый запах. Поддерживает унитаз в чистом состоянии - глянцевый белый фаянс сияет чистотой.