• Крем для чищення Cif Active Lemon універсальний з мікрокристалами

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 156679 Закінчився
26,50 грн
  • 250 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Крем для чищення Cif Active Lemon універсальний з мікрокристалами - експерт з ефективного очищення з турботою про поверхні. Крем Сif для чищення 100% видаляє бруд на кухні та у ванній кімнаті, залишаючи поверхні 100% сяючими та гладенькими. Покращена густа текстура крему дозволяє легше змивати засіб та не залишати жодних слідів. Крем Cif Active Lemon підходить для очищення різних типів твердих вологостійких поверхонь: ванної кімнати, кухні. Ефективно очищує до блиску та видаляє мильні розводи, вапняний наліт, а також стійкі жирові забруднення у ванній кімнаті та на кухні, не пошкоджуючи при цьому поверхню. Країна виробник: Угорщина.
Нанесіть крем на губку або на саму поверхню, видаліть забруднення і змийте водою. Застереження: використовуйте крем Cif Active на твердих вологостійких поверхнях. Рекомендується використовувати гумові рукавички. Не використовуйте на лінолеумі, текстилі, фарбованих поверхнях та алюмінії. При використанні на делікатних поверхнях і поверхнях з невідомого матеріалу спочатку спробуйте засіб на непомітній ділянці, не докладаючи зусиль при терті, та змийте одразу після нанесення. Після використання ретельно вимити руки. При попаданні в очі обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі від +5°С до +25°С.
Склад: <5%: аніонні ПАР, неіоногенні ПАР, мило, запашник, лімонен, бензизотиазолінон, ліналоол, гераніол.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 лютого, 2018
Довольно неплохое универсальное средство. Мою практически все: плиту, кафель, мойку, умывальник, ванну. Хорошо и бережно отмывает, оставляет приятный ненавязчивый аромат. Экономичное,бюджетное.
20 грудня, 2017
Люблю Cif за формат выпуска в креме, а то от порошка часто плохо
13 серпня, 2017
Хороий засіб, гарно ощищує поверхню, не псує речі. Задоволена.
12 серпня, 2017
Эффективное средство - не царапает поверхности, помогает отмыть грязь без усилий. Минусов не вижу в нем.
12 серпня, 2017
Одно из лучших средств. Очищает поверхности бережно и быстро.