• Крем для чищення Cif Лілова свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 919588 Закінчився
43,50 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Крем для чищення Cif Лілова свіжість - це універсальний крем для чищення з мікрокристалами. Крем для чищення Cif 100% видаляє бруд на кухні та у ванній кімнаті, залишаючи поверхні блискучими та гладенькими. Покращена густа текстура крему для чищення Cif Лілова свіжість дозволяє легше змивати засіб, не залишаючи й сліду. Підходить для очищення різних типів твердих вологостійких поверхонь: ванної кімнати (раковина, ванна, керамічна плитка), кухні (мийка, духова шафа, варочна поверхня, стільниця). Крем для чищення Cif ефективно очищує поверхні до блиску та видаляє мильні розводи, вапняний наліт, а також стійкі жирові забруднення, не пошкоджуючи при цьому поверхню. Використовуйте крем на твердих вологостійких поверхнях. Не використовуйте засіб на лінолеумі, текстилі, фарбованих поверхнях та алюмінії. Країна-виробник: Угорщина.
Струсіть перед використанням. Нанесіть крем на вологу ганчірку або на саму поверхню, потріть і змийте водою. Застереження: не використовуйте засіб на лінолеумі, вінілі, алюмінії, металах з гальванопокриттям, одязі, килимах, текстилі, шкірі, шпалерах і дереві. У випадку застосування на делікатних поверхнях, таких як пофарбовані поверхні та поверхні з невідомого металу, а також пошкоджених поверхнях, спочатку спробуйте засіб на непомітній ділянці, не докладайте великих зусиль під час тертя і змийте одразу після застосування. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Уникайте потрапляння в очі та на шкіру. Рекомендується використовувати захисні рукавички. У випадку потрапляння в очі промийте їх великою кількістю води. Зберігати в недоступному для дітей місці.
Склад: <5% аніонні ПАВ, неіоногенні ПАР, мило, віддушка, бензізотіазолінон, ліналоол, бутилфенілметилпропіональ, цитронеллол.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 лютого, 2018
Хорошее средство, жир удаляет отлично. Запах приятный.
29 січня, 2018
Очень нравится это средство, давно пользуюсь им. Выгодная упаковка. Как чистящее средство - не царапает поверхность , быстро очищает и имеет приятный запах. Рекомендую!
3 грудня, 2017
Отличное средство для чищения, не царапает поверхность, имеет приятный аромат.
1 листопада, 2017
Приятный аромат,экономичен, с загрязнениями справляется на 5+! Покупкой довольна!
29 жовтня, 2017
Очень хорошее экономное средство с приятным ароматом!