• Крем для чищення Cif нормал

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 156721 Закінчився
30,45 грн  43,50 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Крем для чищення завжди на варті чистоти вашої оселі! Завдяки унікальній формулі з особливими мікрогранулами крем ефективно справляється з найскладнішими забрудненнями, не пошкоджуючи поверхню і не залишаючи на ній подряпин! Призначення: кухня, ванна кімната. Застереження: не використовуйте засіб на лінолеумі, вінілі, алюмінії, металах з гальванопокриттям, одязі, килимах, текстилі, шкірі, шпалерах і дереві. У випадку застосування на делікатних поверхнях, таких як пофарбовані поверхні та поверхні з невідомого металу, а також пошкоджених поверхнях, спочатку спробуйте засіб на непомітній ділянці, не докладайте великих зусиль під час тертя і змийте одразу після застосування. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Уникайте потрапляння в очі та на шкіру. Рекомендується використовувати захисні рукавички. У випадку потрапляння в очі промийте їх великою кількістю води.Уникати тривалого контакту к фарбованими поверхнями. Склад: <5%: Неионогенные ПАВ, анионные ПАВ, мыло, отдушка, лимонен, бензизотиазолинон, бутилфенилметилпропиональ, гексилциннамаль. Країна-виробник: Угорщина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
29 січня, 2018
Просто замечательный! Жир,мыльный налет отмывает без усилий! Универсален и для кухни,и для ванны! Мой незаменимый помощник! Покупала и буду покупать!
22 серпня, 2017
Мій улюблений засіб, дуже легко все очищає. Головне що економний
17 серпня, 2017
Хороший крем для чистки поверхностей. В отличие от дешевых чистящий порошков, отмывает без усилий и экономичный расход.
17 серпня, 2017
Хорошее средство за доступную цену. Работает быстро и без нареканий на качество.
23 липня, 2017
хорошо очищает. не вызывает аллергии и раздражения на руках