• Крем для чищення Cif Ultra White

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 713914 Закінчився
46,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Крем Cif Ultra White - універсальний засіб для чищення з відбілюючим ефектом. Він допоможе зробити білі поверхні у вашому будинку по-справжньому білосніжними. Кожна крапля крему Cif Ultra White містить мільйони особливих мікрогранул і відбілюючий компонент. Крем з легкістю видалить застарілі плями і застарілий бруд і моментально поверне світлим поверхонь колишню чистоту. Крем Cif Ultra White ідеально підходить для очищення білих емальованих, пластикових, акрилових і металевих поверхонь. Крем Cif Ultra White перетворить прибирання в свято і подарує приємний аромат Вашому будинку, а відбілюючі компоненти повернуть первісну білизну поверхням.~ Склад: <5%: неіоногенні ПАР, аніонні ПАР, мило, аромат, ліналоол, бензізотіазолінон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 жовтня, 2017
Эффективно очищает грязные поверхности.Удаляет жир,давно засохшую грязь.Хорошее средство.
1 серпня, 2017
Хорошее средство. Бережно и эффективно отчищает любые поверхности.
1 серпня, 2017
Эффективное средство за приемлемую цену. Беру уже не первый раз.
18 липня, 2017
отличное качество,хорошо очищает,освежает,хватает надолго,приемлемая цена.
12 липня, 2017
Хорошо справляется с загрязнениями.