• Крем для чищення Сif Рожева свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 919581 Закінчився
46,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Крем Cif Aroma «Запашний іланг-іланг і фрезія» містить особливі часточки порошку і компоненти, які видаляють жир, завдяки чому він ефективно справляється зі складними забрудненнями у всій оселі, гарантуючи сяючий результат без пошкодження поверхонь.
Застереження: не використовуйте засіб на лінолеумі, вінілі, алюмінії, металах з гальванопокриттям, одязі, килимах, текстилі, шкірі, шпалерах і дереві. У випадку застосування на делікатних поверхнях, таких як пофарбовані поверхні та поверхні з невідомого металу, а також пошкоджених поверхнях, спочатку спробуйте засіб на непомітній ділянці, не докладайте великих зусиль під час тертя і змийте одразу після застосування. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Уникайте потрапляння в очі та на шкіру. Рекомендується використовувати захисні рукавички. У випадку потрапляння в очі промийте їх великою кількістю води.
Склад: <5%: Неионогенные ПАВ, анионные ПАВ, мыло, отдушка, линалоол, бензизотиазолинон, гексилциннамаль, лимонен, амилциннамаль.
Країна-виробник: Угорщина. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 лютого, 2018
Завжди подобався сіф, чудово чистить. А цей ще й пахне дуже приємно.
3 січня, 2018
Отличное средство, использую для кухонной плиты. Очищает любые загрязнения, не царапает поверхность, запах приятный. Рекомендую.
22 грудня, 2017
Отличный! Приятный аромат и все заявленные функции выполняет! Буду покупать!
12 листопада, 2017
ожидала большего, если пятно свежее, то отмывает а если старое то сложно, цену не оправдывает
18 жовтня, 2017
использую гель СИФ давно для многих вещей- плита, ванная, кухонная мебель.... мне нравится