• Миючий засіб Domol для ванної кімнати

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183006 Закінчився
57,95 грн
Купити
  • 750 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Легко та без зусиль видаляє вапно і наліт на ванній, в душі, на умивальнику, на кахлі. Біо-формула гарантує довготривалу гігієнічну чистоту та блиск. Не використовувати для мармурових, вапняних поверхонь! Застереження: тримати далі від дітей! Уникати контакту з очима! Уразі потрапляння в очі ретельно промити водою! Не ковтати! Тримати в сухому прохолодному місці. Склад: вода, від 15 до 30% аніонних ПАР, менше 5% неіоногенних ПАР, віддушка, консерванти, барвники; гель TROPIC додатково містить: гексил цинамат, цитраль, лимонен, ліналоол; гель ORANGE додатково містить: лимонен, ліналоол, бензиловий спирт; гель OCEAN додатково містить: цитраль, бензиловий спирт. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 лютого, 2018
Неплохое средство, можно также губкой наносить на особо грязные места, и растереть. Супер немецкое качество, любим всё Дом-олевое!
24 жовтня, 2017
Хорошее средство.Пользуемся постоянно.
22 жовтня, 2017
Чудесное средство.Хорошо убирает известковый налёт.
24 вересня, 2017
Очень нравится это средство - побрызгаю ванну, оставляю на 5 минут, протру губкой и ванная сияет. Единственное - у меня оно быстро заканчивается, поэтому не очень экономно получается)
20 вересня, 2017
Хорошее средство. Удобен в нанесении. Легко удаляет известковый налет, хорошо очищает от загрязнений и ржавчины. Освежает.