• Очисник для ванни L'arbre Vert Спрей

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1127495 Закінчився
97,50 грн
Купити
  • 740 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Спрей L'arbre Vert Очисник для ванни має приємний легкий аромат. Еко формула, на основі органічних кислот і природних віддушок спеціально розроблена для боротьби з вапняним нальотом. Зручна упаковка з розпилювачем дає можливість прибирати навіть у важкодоступних місцях. Підходить для будь-яких типів поверхонь, які регулярно піддаються контакту з водою і схильні до утворення вапняного нальоту - раковини, ванни, душові кабінки, кахель, плитка, сантехнічні крани. Спрей L'arbre Vert Очисник для ванни являється гіпоалергенним засобом. Країна-виробник: Франція.
Спосіб застосування: розпилювати спрей на поверхність та протирати ганчіркою.
Склад: вода, яблучна кислота, лимонна кислота, спирт, цитрат натрія (натрієва сіль лимонної кислоти), етоксилати жирних спиртів, оцтова кислота, натуральна віддушка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 жовтня, 2017
Интересное соедство.Обязательно попробуем.Привлекает органическим составом.
24 жовтня, 2017
Интересное средство.Обязательно попробуем.
24 жовтня, 2017
Интересное средство,нужно попробовать.
11 вересня, 2017
А мне очень понравилось. Налет с кранов снимает на ура, если у вас не так - оставьте на какое-то время, а потом зубной щеткой все отлично очищается
23 серпня, 2017
не очищає так ефективно, як мені б цього хотілось