• Освіжувач для посудомийних машин Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183251 Закінчився
35,95 грн
  • 8 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Ефективний абсорбуючий компонент нейтралізує неприємні запахи в посудомийній машині. А  збалансоване поєднання ароматів забезпечує тривалу свіжість. Освіжувач розрахований на 60 циклів миття посуду.
Застосування: дістати освіжувач з картонного пакування не пошкодивши мембрану. Підвісити освіжувач в верхньому відсіку для посуду чи помістити його у відсік для миття столових приборів. Увага! Важливо уникати контакту з нагрівними елементами та блокування патрубків для води. Освіжувач підлягає заміні після повного використання рідини блоку або закінчення його освіжувальної дії.
Застереження: Тримати в недоступних для дітей місцях.
Склад: ароматизатор, розчинник, бутилгідрокситолуол, абсорбуючий компонент, барвник.
Виробник: Німеччина. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 лютого, 2018
Очень люблю продукцию domol, но этот освежитель просто кошмар. Запах остается на всей посуде. Особенно это чувствуется на сковородах. Теперь его место в туалете в качестве освежителя воздуха)))
12 грудня, 2017
Поначалу чересчур резкий запах, но потом аромат становится мягче и не такой навязчивый.
5 листопада, 2017
Аромат хороший, нравится
15 вересня, 2017
Хороший запах,качественный продукт
18 серпня, 2017
Покупать не обязательно, но с ароматом намного лучше посуда