• Освіжувач для повітря Glade Мікроспрей Дощова свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 688105 Закінчився
33,35 грн
  • 10 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Освіжувач повітря миттєвої дії легко усуває неприємні запахи, залишаючи тонкий і ніжний шлейф на тривалий час. Glade Після дощу наповнить ваш будинок свіжістю і створить відчуття ніжного прохолодного вітерця після дощу. Застосування: добре струсити балон, направити ковпачок до центру кімнати і розпорошити. Застереження: вогненебезпечно. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і розпечених предметів. Не допускати попадання в очі. Не вдихати аерозоль. Після використання не спалювати. Зберігати окремо від харчових продуктів. Оберігати від дії прямих сонячних променів і нагрівання понад 50 ° С. Склад: вода, ізобутан/пропан ≥ 15% але <30%, н-ПАР <5%, фосфати <5%, аромат, розчинники, водний розчин аміаку, консервант, цитронеллол, гексілкорічний альдегід, d-лімонен.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 лютого, 2018
Эффективное средство с приятным ароматом.
7 лютого, 2018
Хороший освежитель с эффективным действием.
24 грудня, 2017
Стоит дороже обычного, а заканчивается намного быстрее
21 листопада, 2017
Приятный свежий аромат. Экономичный расход. Хорошо устраняет запахи. Достаточно одного нажатия на распылитель и ванная длительное время благоухает свежестью.
6 листопада, 2017
засіб ефективний, ціна доступна, аромат прекрасний