• Освіжувач для туалету Bref Гель Дикий лимон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 149182 Закінчився
85,50 грн
  • 360 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Освіжувач для туалету у вигляді пластикового блоку, що містить гель. Гель має антибактеріальні властивості, тому використовується для забезпечення гігієнічної чистоти сантехніки. Захищає поверхню унітазу від вапняного нальоту, а при кожному змиванні надає аромат туалетній кімнаті. Блок оснащений держателем, за допомогою якого кріпиться на обідок унітазу. Застереження: тримайте подалі від дітей! Може викликати алергічну реакцію. Шкідливо для водних організмів з довгостроковими наслідками. Утилізувати вміст/контейнер відповідно до національного законодавства. Якщо потрібна консультація лікаря - мати при собі упаковку або етикетку. Країна-виробник: Угорщина.
Склад: вода, 5-15% аніонні ПАР, неіонні ПАР, солі, також: парфуми (лімонен, бутилфеніл-метилпропіонал), загущувач, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 лютого, 2018
Досить швидко змивається. Вистачає не на довго.
29 січня, 2018
Хороший, экономичный, хватает реально на долго, хорошо освежает
8 грудня, 2017
Дбає про чистоту, має не нав"язливий запах. Економна упаковка.
6 грудня, 2017
Средство помогает поддерживать чистоту, оставляет после себя приятный запах.
3 грудня, 2017
Поддерживает приятный аромат и чистоту