• Освіжувач для туалету Bref Гель Зелене яблуко

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 149336 Закінчився
85,50 грн
  • 360 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Освіжувач для туалету у вигляді пластикового блоку, що містить гель. Гель має антибактеріальні властивості, тому використовується для забезпечення гігієнічної чистоти сантехніки. Захищає поверхню унітазу від вапняного нальоту, а при кожному змиванні надає аромат туалетній кімнаті. Блок оснащений держателем, за допомогою якого кріпиться на обідок унітазу. Застереження: тримайте подалі від дітей! Може викликати алергічну реакцію. Шкідливо для водних організмів з довгостроковими наслідками. Утилізувати вміст/контейнер відповідно до національного законодавства. Якщо потрібна консультація лікаря - мати при собі упаковку або етикетку. Країна-виробник: Угорщина.
Склад: вода, 5-15% аніонні ПАР, неіонні ПАР, солі, також: парфуми (лімонен, гексил ціннамал), загущувач, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 березня, 2018
Хороший, приятно пахнет, но не очень экономный.
7 березня, 2018
Забезпечує чистоту і свіжість туалету.
28 лютого, 2018
Хороший засіб вартує своїх грошей)))
21 лютого, 2018
Заказала на сайте, пришел без контейнера для заливки геля!
25 січня, 2018
Хороший засіб, добре освіжає. Не дуже економічний, хотілося, щоб його вистачало на довше!