• Освіжувач для туалету Туалетне каченя Морський

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 442643 Закінчився
36,50 грн
  • 55 мл
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Підвісний рідкий очищувач унітазу Туалетне каченя Морський ефективно усуває неприємний запах, наліт і забезпечує гігієнічну чистоту завдяки унікальній дозуючій системі, яка зберігає ефективність гелю від першого до останнього змивання. Туалетне каченя - надійний захист від бактерій та запаху, чистота та гігіїне у туалетній кімнаті.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 грудня, 2017
Когда-то давно пользовалась данным средством, думала, что оно хорошее. Попробывала диски чистоты тоже от ТМ Туалетный утенок - поняла, что ошибалась.
13 листопада, 2017
Действенное средство.Хороший чистящий эффект и запах.
29 жовтня, 2017
Отличный освежитель, приятный лёгкий насыщенный аромат,хорошо справляется с налётом. доступная цена.
19 жовтня, 2017
Гарне коченя.) Сподобався аромат та зручнисть у використанни.
11 жовтня, 2017
Хорошее средство, приятный аромат.