• Освіжувач повітря аерозоль Glade Індонезійський сандал

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 925265 Закінчився
27,95 грн
  • 300 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Для свіжого і легкого аромату в вашому домі скористайтеся освіжувачем повітря аерозоль "Індонезійський сандал" від торгової марки Glade! Він ефективно бореться з неприємними запахами і наповнює простір навколо приємними ароматами. Основою для створення ароматів аерозолів Glade послужила сама природа. Ви можете скористатися ними у ванній, кухні, вітальні, спальні та кабінеті. Після розпилення кімната буде пахнути тонким ароматом свіжості. Склад: вода, ізобутан/пропан ≥ 15% але <30%, н-ПАР <5%, фосфати <5%, аромат, розчинники, водний розчин аміаку, консервант, цитронеллол, гексілкорічний альдегід, d-лімонен. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 лютого, 2018
Хороший освежитель на водной основе.Аромат остаётся на долго.
20 лютого, 2018
Какой бы дорогой не был Glade, беру его, т.к. Ароматы классные, долго держатся, реально освежают комнаты, сама упаковка не ломается при использовании и надолго хватает. Люблю восточные отдушки!
23 січня, 2018
Довольно таки не плохой запах.Особенно для туалета.
22 грудня, 2017
Очень необычно для туалета. В этом вся фишка. Часто покупаю теперь)
10 листопада, 2017
Очень приятный и необычный для освежителя запах. Хорошо убирает неприятные запахи. Освежает. Хорошо распыляется.