• Освіжувач повітря аерозоль Glade Японський сад

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 925258 Закінчився
27,95 грн
  • 300 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Для свіжого і легкого аромату в вашому домі скористайтеся освіжувачем повітря аерозоль "Японський сад" від торгової марки Glade! Він ефективно бореться з неприємними запахами і наповнює простір навколо приємними ароматами. Основою для створення ароматів аерозолів Glade послужила сама природа. Ви можете скористатися ними у ванній, кухні, вітальні, спальні та кабінеті. Після розпилення кімната буде пахнути тонким ароматом свіжості. Склад: вода, ізобутан / пропан ≥ 15% але <30%, н-ПАР <5%, фосфати <5%, аромат, розчинники, водний розчин аміаку, консервант, цитронеллол, гексілкорічний альдегід, d-лімонен. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 січня, 2018
Этот спрей-освежитель воздуха Глэйд приятный и ненавязчивый, ароматный, очень хорошо работает. Покупаем более 5 лет.
20 січня, 2018
Хорошо борется с неприятными запахами.
23 грудня, 2017
Сладковатый цветочный запах. Мне не подходит
20 грудня, 2017
Шикарный аромат, отлично устраняет неприятные запахи, экономичен.
8 грудня, 2017
Очень классный аромат, действительно устраняет неприятные запахи. довольно экономичный расход,рекомендую