• Освіжувач повітря Air Wick Магнолія та квітуча вишня

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 785895 Закінчився
36,60 грн
  • 240 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Освіжувач повітря Air Wick легко усуває неприємні запахи, залишаючи тонкий і ніжний шлейф свіжого, злегка екзотичного квіткового аромату магнолії та вишні. Забезпечує тривалу свіжість! Може використовувати його в будь-якому приміщенні будинку і офісу. Завдяки приємному аромату створює відчуття комфорту і затишку. Країна-виробник: Росія. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 грудня, 2017
Жене и дочке очень нравится запах цветов
13 грудня, 2017
Хороший тонкий аромат.Сохраняется продолжительное время.
19 листопада, 2017
У аэрозоля приятный цветочный аромат,который остается на долго. Хорошо нейтрализует неприятные запахи в помещении.
12 листопада, 2017
Приятный цветочный аромат, хорошо освежает. Экономичный расход. Хорошо устраняет запахи. Доступная цена. Достаточно одного нажатия на распылитель и ванная длительное время благоухает свежестью.
25 жовтня, 2017
Приятный запах, на долго хватает