• Освіжувач повітря Air Wick Pure Весняний Настрій

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1095981 Закінчився
89,95 грн
Купити
  • 250 мл
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Освіжувач повітря Air Wick Pure не містить води і ефективно усуває неприємні запахи без мокрого розпилення. Використовуйте освіжувачі повітря Air Wick Pure в кожній кімнаті, наповнюючи ваш будинок свіжими і приємними ароматами. Спосіб застосування: Тримаючи балон вертикально, натиснути на курок до упору і розпорошити аерозоль від себе до центру кімнати. Зберігати в недоступному для дітей та тварин місці. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 січня, 2018
Удобный распылитель, запах весений дествительно по моему вкусу-осталась довольна, держиться до получаса,правда если бы цена была на гривень 30 ниже то вопще было бы супер.РЕКОМЕНДУЮ👍
21 січня, 2018
Запах держит до 30 минут и дествительно имеет весений запах☺,цена правда не радует но благодаря акциям это поправимо.РЕКОМЕНДУЮ👍☺.
21 січня, 2018
Запах приятный я бы его назвал весене-летний☺,его надо совсем чучуть распылить и аромат держиться до 30 минут👍,правда покупаю только по скидкам так как цена не дешовая😭.
21 січня, 2018
Осталась довольна,приятный аромат,держиться запах минут 20-30,надо совсем чучуть распылить тоесть экономичное.РЕКОМЕНДУЮ 👍.
19 грудня, 2017
Хорошее средство.Но почему то не отображаются комментарии.