• Освіжувач повітря Air Wick Свіжість водоспаду Антитютюн

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 785881 Закінчився
36,60 грн
  • 240 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Освіжувач повітря Air Wick легко усуває неприємні запахи, залишаючи тонкий і ніжний шлейф свіжого аромату ранкової роси. Спрей не просто освіжить повітря у приміщенні, він допоможе Вам усунути запах тютюну з меблів. Забезпечує тривалу свіжість! Може використовувати його в будь-якому приміщенні будинку і офісу. Завдяки приємному аромату створює відчуття комфорту і затишку. Країна-виробник: Росія. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 грудня, 2017
Дуже добрий освіжуавч, гарно справляється зі знищенням запаху тютюну,рекомендую купувати! А палити треба кидати всім і мені в тому числі!
24 грудня, 2017
Очень быстро помогает скрыть запах табака!
14 грудня, 2017
Приятный аромат.Стойкий и лёгкий запах.
20 листопада, 2017
Приятный свежий аромат. Экономичный расход. Хорошо устраняет неприятные запахи. Доступная цена. Достаточно одного нажатия на распылитель и ванная длительное время благоухает свежестью.
4 листопада, 2017
Аромат свіжий і ненав'язливий.