• Освіжувач повітря Flower Shop Арктика

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1008026 Закінчився
17,85 грн  25,50 грн
Купити
  • 300 мл
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Класифікація:
Унікальний освіжувач повітря з системою Еко Фреш ефективно очищує та зволожує повітря, миттєво усуває запахи, тривала свіжість, економне розпилення. Призначення: для надання приємного аромату та зволоження повітря в приміщенні. Застосування: для одержання найкращого результату добре струснути балончик та тримаючи його вертикально розпоришити вгору ближче до центру приміщення. Застереження: вогненебезпечно! Балон під тиском. Берегти від прямих сонячних променів і нагрівання понад 50 С. Не розбирати та не давати дітям. Уникати потрапляння на подразнену чи пошкоджену шкіру. Не розпилювати поблизу відкритого полум'я та розпечених предметів. Утилізувати як побутове сміття. Не курити під час використання. Склад: Parfum<5%, Citral, Liminene, Trietilene Clycol<5%, Sorbitan Oleate<5%, Methylchloroisothiazolinone(and)Methylisothiazolinone<5%, Sodium Nitrite<5%, Propane/Butane/Isobutane>15%, Aqua>30%. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?