• Освіжувач повітря гелевий Glade Свіжість ранку

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 688091 Закінчився
37,50 грн
  • 8 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Освіжувач повітря усуває неприємні запахи, наповнює оселю затишком та бадьорим м'яким ароматом ранкової роси. Glade Свіжість ранку наповнить створить відчуття ніжного прохолодного вітерця, наповнить емоції та підніме настрій. Застосування: добре струсити балон, направити ковпачок до центру кімнати і розпорошити. Застереження: вогненебезпечно. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і розпечених предметів. Не допускати попадання в очі. Не вдихати аерозоль. Після використання не спалювати. Зберігати окремо від харчових продуктів. Оберігати від дії прямих сонячних променів і нагрівання понад 50 ° С. Склад: вода, ізобутан/пропан ≥ 15% але <30%, н-ПАР <5%, фосфати <5%, аромат, розчинники, водний розчин аміаку, консервант, цитронеллол, гексілкорічний альдегід, d-лімонен.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 березня, 2018
Освежитель отличного качества, аромат ненавязчивый, долго держится, хорошая стильная упаковка.
3 лютого, 2018
Отличный освежитель с приятным ароматом.
3 січня, 2018
Дуже ефективний засіб, має приємний аромат який чудово справляється з неприємними запахами і вистачає надовго.
31 жовтня, 2017
забезпечує прекрасний аромат в приміщенні, вистачає надовго, ціна задовільна
18 жовтня, 2017
освежитель с приятным ароматом,удобный,устраняет неприятные запахи