• Освіжувач повітря Glade Дощова свіжість (Мікроспрей)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 211839 Закінчився
34,26 грн  48,95 грн
  • 10 мл
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Класифікація:
Мікроспрей дозволяє всього одним натисненням моментально і ефективно вирішити проблеми будь-яких неприємних запахів в туалеті, ванній, житлових і нежитлових приміщеннях. Один змінний балончик забезпечує до 100 розпилень. Застосування: вставте змінний балончик в футляр, притискаючи його до задньої стінки до клацання. Закрийте футляр і, акуратно стискаючи його з 2-х сторін на відстані витягнутої руки, розпорошіть аромат. Склад: пропан / ізобутан ≥ 30%, денатурат, віддушка, ліналоол, 2- (4-трітбутілбензіл) пропіональдегід, залізничний лімонен, гексілкорічній альдегід, амілціннамель, гераніол, цитронеллол, цитраль, гідроксіметілпентіл-ціклогексенкарбоксіальдегід. Вогненебезпечно. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і розпечених предметів. Не допускати попадання в очі. Після використання не спалювати. Зберігати окремо від харчових продуктів. Країна-виробник: Нідерланди.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 лютого, 2018
Хороший аромат,отличный дизайн,прост в применении.
17 грудня, 2017
симпатичный дизайн, да и хватает очень надолго
5 листопада, 2017
запах просто неперевершений, чудово підходить для постійного користування
22 серпня, 2017
Приемлемая цена, освежитель хорошо пахнет. Удобный в применении .
16 серпня, 2017
Средство удобно, имеет хороший запах