• Освіжувач повітря Glade Океанський Бриз

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 738498 Закінчився
48,50 грн
  • 400 мл
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Освіжувач повітря Glade «Натхнення природи Океанський Бриз» наповнює ваш будинок природною свіжістю. Просто розпорошіть його навколо, щоб перетворити атмосферу в домі.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 лютого, 2018
Отличный аромат.Хорошее соотношение цены и качества.
12 грудня, 2017
Приємний,ненавязчивий аромат.
1 грудня, 2017
Очень приятный аромат, расходуется экономно. Прекрасное соотношение цены и качества. Пользуюсь не один год, всем рекомендую.
16 листопада, 2017
Хороший освежитель с приятным ароматом, большой объем и экономичный расход.
7 листопада, 2017
Люблю нейтрализаторы на водной основе. У освежителя очень нежный приятный аромат. Хорошо справляется с посторонними запахами в доме. Стойкий,расходуется экономно.