• Освіжувач повітря Glade Свіжість ранку Аерозоль

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 608634 Закінчився
19,57 грн
  • 300 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Усуває неприємні запахи і освіжає повітря. З цим надихаючим фруктово-квітковим ароматом Ваш будинок завжди відкритий гостям. Основою для створення ароматів аерозолів Glade послужила сама природа. Ви можете скористатися ними у ванній, кухні, вітальні, спальні та кабінеті. Після розпилення кімната буде пахнути тонким ароматом свіжості. Склад: вода, ізобутан / пропан ≥ 15% але <30%, н-ПАР <5%, фосфати <5%, аромат, розчинники, водний розчин аміаку, консервант, цитронеллол, гексілкорічний альдегід, d-лімонен. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 січня, 2018
Мы уже давно покупаем освежители Глэйд. Очень довольны! Они очень экономны в использовании и хорошо работают.
25 січня, 2018
Ефекивний освіжувач
25 січня, 2018
хватает надолго и распылитель очень удобный.
21 січня, 2018
Обладает приятным ароматом.Убирает хорошо неприятные запахи.
18 січня, 2018
Убирает неприятные запахи.