• Освіжувач повітря Glade Свіжість Ранку

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 738512 Закінчився
48,50 грн
  • 400 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Освіжувач повітря Glade «Натхнення природи Свіжість Ранку». Наповніть свій будинок природною свіжістю з цим надихаючим фруктово-квітковим ароматом.. Просто розпорошіть його навколо, щоб перетворити атмосферу в домі.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 лютого, 2018
Хороший освежитель на водной основе.Аромат остаётся на долго.
11 січня, 2018
Завжди віддаю перевагу освіжувачам повітря цієї марки! Чудовий аромат. Замовлення прийшло швидко. Засмутило тільки те, що не нарахували балів на картку за останнє замовлення(
10 січня, 2018
Гарний аромат,не приторний . Надовго освіжає.
29 листопада, 2017
Приятный аромат, хорошо освежает. Экономичный расход. Хорошо устраняет запахи. Достаточно одного нажатия на распылитель и ванная длительное время благоухает свежестью.
4 листопада, 2017
Дуже приємний аромат, рекомендую.