• Поліроль для меблів Pronto Лимон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 286158 Закінчився
40,50 грн
  • 300 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Поліроль Pronto Лимон - це ефективний засіб для догляду за меблями. Pronto повертає дереву його природну красу. Спеціальний склад засобу дозволяє приховати пошкодження, поліпшити зовнішній вигляд і зберегти поверхню дерева. Поліроль допоможе позбутися від слідів пальців і інших плям, надає блиск і захищає меблі. Може використовуватися для чищення і додання блиску різних поверхонь. Має свіжий аромат лимона. Склад: вода, силікон, н-пар товар сертифікований.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 лютого, 2018
Не плохое средство.Не так удобно,как аэрозоль.Но эффект есть.
26 січня, 2018
После нанесения данного средства мебель блестит и издает приятный аромат, дольше не пачкается, цвет мебели освежается, уходит белёсость, исчезают мелкие царапинки.
15 січня, 2018
Приятно пахнет, мебель поддерживает в хорошем состоянии
20 грудня, 2017
Неплохое средство. В аєрозоли, конечно, удобнее, но ведь и цена другая. Мебель поддерживает в хорошем состоянии, я довольна
9 грудня, 2017
Хороший засіб, який вже давно став нашим улюбленцем, доглядає за меблями і робить їхя як новими.