• Поліроль для меблів Pronto Лимон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 286158 Закінчився
40,50 грн
  • 300 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Поліроль Pronto Лимон - це ефективний засіб для догляду за меблями. Pronto повертає дереву його природну красу. Спеціальний склад засобу дозволяє приховати пошкодження, поліпшити зовнішній вигляд і зберегти поверхню дерева. Поліроль допоможе позбутися від слідів пальців і інших плям, надає блиск і захищає меблі. Може використовуватися для чищення і додання блиску різних поверхонь. Має свіжий аромат лимона. Склад: вода, силікон, н-пар товар сертифікований.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 березня, 2018
Хороша поліроль, без різкого запаху.
16 березня, 2018
Обязательное средство для уборки. Отлично собирает всю пыль с мебели и ухаживает за ней. Также приятно пахнет.
4 березня, 2018
Хорошее средство, покупаю уже много лет.
3 березня, 2018
мебель после использования блестит и имеет ненавязчивый аромат, нужное средство по уходу за мебелью
15 лютого, 2018
Не плохое средство.Не так удобно,как аэрозоль.Но эффект есть.