• Поліроль для усіх поверхонь Pronto Антипил

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 286186 Закінчився
59,95 грн
  • 250 мл
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Ідеальний засіб для чистюль, який очищає будь-які поверхні й дарує довготривалу свіжість. Його універсальність робить прибирання простим і комфортним. Очистить поверхні від дерева до скла, забезпечуючи догляд і свіжість. Видалить пил з усіх поверхонь. Підходить для використання алергіками, адже нейтралізує до 90% алергенів. Склад: вода, аліфатичні вуглеводні 15%, рідкий силікон, пропеллент-стиснене повітря, н-пар <5%, віддушка (2- (4 третбутілбензіл) пропіоннальдегід, гідроксіметілпентіл-ціклогексенкарбоксіальдегід, гексілкорічний альдегід, органічний розчинник, консервант.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 лютого, 2018
Хорошее средство.Удаляет пыль с любых поверхностей.
10 лютого, 2018
хорошее средство, результат сразу заметен
25 січня, 2018
Отличный полироль, всегда беру его
3 грудня, 2017
Чистит мебель хорошо, пыль быстро не оседает на поверхность. Запах не химозный.
16 листопада, 2017
ідеальний захист від пилу та бруду, до того ж аромат приємний