• Порошок для чищення Bref+ Ефект соди Яблуко

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 149084 Закінчився
27,25 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
19,95 грн     27,25 грн
  • 500 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Порошок для чищення забезпечує гігієнічну чистоту в туалеті та ванній. Ефективно видаляє жирний бруд та застарілі плями. Усуває неприємні запахи. Застосування: нанести засіб на мокру поверхню, потерти і змити водою. У разі дуже сильних забруднень нанести засіб ще раз. Рекомендується використовувати гумові рукавиці. Застереження: обережно! Зберігайте у недоступних для дітей місцях. Викликає серйозне подразнення очей. Шкідливо для водних організмів з довготривалими наслідками. При використанні вдягайте захисні окуляри/рукавички. При потраплянні в очі обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Якщо подразнення очей не проходить, звернутися за медичною допомогою та мати при собі упаковку продукту або етикетку. Утилізувати вміст/контейнер відповідно до національного законодавства. Країна-виробник: Україна.
Склад: <5% аніонні ПАР, також: парфуми (бензил бензоат, гераніол).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 грудня, 2017
Обалденный. Просто всю грязь убирает!
13 вересня, 2017
Довольно хорошее чистящее средство. Использую, в основном, для чистки сантехники, изредка использую на кухне. Все заявленные функции, выполняет, с загрязнениями и жиром справляется.
1 вересня, 2017
Хорошее средство. Использую его при открытой форточке. Быстро очищает
5 червня, 2017
Всегда выбираем это средство. Чистит на отлично, все сияет.
2 червня, 2017
Беру его уже очень давно и довольно его качеством я вам рекомендую