• Порошок для чищення Bref Гігієна Лимон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 149098 Закінчився
27,25 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
19,95 грн     27,25 грн
  • 500 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Порошок для чищення забезпечує гігієнічну чистоту в туалеті та ванній. Ефективно видаляє жирний бруд та застарілі плями. Усуває неприємні запахи. Застосування: нанести засіб на мокру поверхню, потерти і змити водою. У разі дуже сильних забруднень нанести засіб ще раз. Рекомендується використовувати гумові рукавиці. Застереження: обережно! Зберігайте у недоступних для дітей місцях. Викликає серйозне подразнення очей. Шкідливо для водних організмів з довготривалими наслідками. При використанні вдягайте захисні окуляри/рукавички. При потраплянні в очі обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Якщо подразнення очей не проходить, звернутися за медичною допомогою та мати при собі упаковку продукту або етикетку. Утилізувати вміст/контейнер відповідно до національного законодавства. Країна-виробник: Україна.
Склад: <5% аніонні ПАР, відбілювач на основі хлору, також: парфуми (лімонен, гексил ціннамал).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?