• Порошок для чистки Gala Лимон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 201815 Закінчився
12,75 грн
  • 500 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Порошок Gala створений для очищення кухонних плит, кахлю, умивальника, ванн та інших твердих поверхонь. Це ефективний засіб для видалення бруду і плям. Ефективний та економічник результат без переплат стане Вам до вподоби. Застереження: засіб не підходить для миття шкіри і харчових продуктів. Склад: <5% аніоногенних ПАР, хлоріносодержащіе відбілювачі, неіоногенні ПАР; мило; дезінфікуючі речовини (фосфорна і мурашина кислоти); ароматизуючі добавки. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 лютого, 2018
за неимением Cif"а, отличное чистящее средство, алюминиевые кастрюльки - точно будут, как новые после данного порошка)
12 лютого, 2018
Добре чистити умивальник, не царапає, гарно пахне.
8 лютого, 2018
Отличное чистящее! Выполняет все функции за демократичную цену.
30 грудня, 2017
хорошо отчищает поверхности и к тому же имеет приятный аромат
18 грудня, 2017
Чистит очень хорошо. Запах не сильный. Мне нравится