• Сіль для посудомийних машин Somat

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 311428 Закінчився
41,96 грн  59,95 грн
  • 1,5 кг
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Сіль для посудомийних машин має потрійну дію, надає захист посудомийній машині, механізму для розбризкування води та трубам від вапняного нальоту, подовжуючи тривалість роботи посудомийної машини. Застосування: засипати у контейнер для солі згідно з інструкцією до посудомийної машини. Машина використає потрібну кількість засобу автоматично. Застереження: сіль не є харчовим продуктом та не придатна для приготування їжі. Може викликати подразнення. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Уникайте контакту з очима. У випадку потрапляння в очі, ретельно промийте водою. Якщо подразнення очей не проходить, звернутися за медичною консультацією і мати при собі упаковку або етикетку. Країна-виробник: Сербія.
Склад: хлорид натрію (сіль).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 листопада, 2017
Постоянно пользуюсь. Продлевает срок службы посудомоечной машины, защищает от жесткой воды.
23 жовтня, 2017
Радует, что не химия! Помагает в уходе за посудомойкой, пользуюсь недавно и очень довольна.
22 жовтня, 2017
Хорошая и полезная штука,мне понравилось.
25 вересня, 2017
Хороша сіль користуюсь давно задоволена)))
12 серпня, 2017
Использую давно, нареканий нет, посудомоечная машина работает как часы.