• Сода Domol господарська

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 923445 Закінчився
34,50 грн
  • 500 г
Класифікація:
Господарська сода Domol – це мультифункціональний засіб для прання сильно забрудненої білизни (робочого одягу, скатертин, постільної білизни та шкарпеток) та як універсальний чистячий засіб у домогосподарстві. Застосування: замочування та прання: 1-2 ст. ложки (10-20 г) на 10 л води. Розчинити соду в холодній воді, через 1-2 години (якщо вода тепла, - через 30 хвилин) покласти білизну до розчину, залишити на тривалий період, краще на ніч. Тканини з плямами від крові замочувати в холодній воді. Прання: господарська сода Domol використовується як пом'якшувач води при пранні. Миття посуду: 2-3 ст. ложки (20-30-г) соди на 5-л води. Видаляє кислуватий запах рештків молока, риби, цибулі. Після обробки содою, сполоснути посуд гарячою водою. Для очищення фритюрниць від масних підгорілих рештків залити в них розчин соди та закип'ятити. За допомогою соди Domol також можна прочищати засмічені стоки гарячим розчином соди. Рекомендації щодо застосування: використовуйте господарські рукавички, оскільки розчин соди знежирює шкіру. Уникайте потрапляння порошку соди в очі та дихальні шляхи, бо це призводить до подразнення. Якщо під час зберігання сода взялася грудочками, це не зменшує її споживчих властивостей. Не використовувати для тканин з шерсті, шовку. Уникати контакту з алюмінієвим посудом. Застереження: сода може призвести до дуже сильного подразнення очей. Після використання ретельно помити руки. При контакті з очима декілька хвилин промивати очі проточною водою. Якщо ви носите контактні лінзи, - краще їх зняти та промити очі. Якщо подразнення не проходить - звернутися до лікаря. Зберігання: тримати пакет щільно закритим в сухому місці. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: 100% карбонат натрію.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 лютого, 2018
універсальний чистячий засіб у домогосподарстві, використовую за інструкцією
20 грудня, 2017
Сложно что-то сказать новое о соде. Отличный помощник в хозяйстве! Покупайте!
6 грудня, 2017
Дуже гарний засіб для виведення плям і для миття сильно забруднненого посуду і таке інше. На днях знову купив по акції. Рекомендую купвати!
4 грудня, 2017
Отличное качество.Хорошо выводит пятна. Доступная цена.
4 грудня, 2017
Использую вместе с пятновыводителем Domol, отлично удаляет пятна, я мегадовольна!