• Таблетки для посудомийних машин Somat Classic

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1006885 Закінчився
275,00 грн
Купити
  • 34 шт
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Somat виготовляє особливо ефективні засоби для посудомийних машин. Завдяки потужним компонентам, таблетки для посудомийної машини "З ефектом соди" Somat Classic забезпечать Ваш посуд сяючою чистотою. Засіб ефективно видаляє застарілі та складні забруднення. Склад: > 30% фосфати, 5-15% кисневмісний відбілювач, <5% неіоногенні ПАР, полікарбоксилати, фосфонати, ензими, віддушка (лімонене), сода, бікарбонат натрію, полімери, ТАЕД, інгібітор корозії, барвники. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 березня, 2017
Чудові таблетки, ефективно справляються із завданням. рекомендую.
5 березня, 2017
ефективне розчинення жиру,видалення залишків підгорілої їжі,
1 березня, 2017
Задоволена як ціною, так і якістю. Вистачає надовго)))))))))))))
24 лютого, 2017
Хороший засіб, ефективно видаляє забруднення.майже без запаха.
20 лютого, 2017
Просто в восторге от них. Средство прекрасно очищает от загрязнений посуду, тарелочки скрипят после мойки. И замечательный запах. Теперь буду покупать только их.