• Таблетки для посудомийної машини Somat All in 1

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1081561 Закінчився
280,00 грн
Купити
  • 52 шт
Цільова аудиторія:
Таблетки для посудомийної машини мають безфосфатну формулу і посилені дією лимонної кислоти. Відмивають навіть стійкі залишки їжі, накип від кави і чаю, а також забезпечують бездоганний результат вже при 40°С, допомагають захистити скляний посуд і висушують посуд швидше. Забезпечать досконалу чистоту, навіть якщо загорається індикатор солі чи ополіскувача. Блискуче чистий посуд без зусиль з пріемним відчуттям турботи про навколишнє середовище. Застосування: використовуйте 1 таблетку для будь-яких забруднень. Застереження: обережно! Тримайте у недоступному для дітей місці. Викликає серйозне подразнення очей. Носити захисні окуляри. Склад: 5-15% відбілювач на основі кисню, фосфонати, полікарбоксилати, <5% неіонні ПАР. Також: парфуми, цітраль, лімонен, ензими, бензиловий спирт. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?