• Таблетки Domol для посудомийних машин

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 919644 Закінчився
249,00 грн
  • 55 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Таблетки для миття посуду в посудомийних машинах з потужним активатором забезпечують досконалий результат та ретельне очищення від бруду та жиру. Засіб очищає посуд, надає йому сяючого блиску, захищає від вапнякового нальоту, видаляє плями, засохлі залишки їжі, захищає скло від корозії, надає блиск виробам з нержавіючої сталі та кухонному начинню, забезпечує гігієнічну чистоту, допомагає усунути стійке забруднення без попереднього замочування, а також захищає від вапнякового нальоту посудомийну машину. Застереження: не розміщати таблетку у відділі для посуду! Посуд із ручним розписом та кришталь мити руками. Запобігати контакту срібла зі сталлю. Не мити у посудомийній машині алюмінієвий посуд, прибори з дерев’яними ручками та кухонні дошки. Можливе пошкодження скляного посуду через тертя під час ополіскування. ОБЕРЕЖНО! Викликає подразнення при потраплянні на шкіру та в очі. Тримати далі від дітей! Уникати безпосереднього контакту зі шкірою та очима! При потраплянні в очі промити проточною водою та звернутись до лікаря. Склад: більше 30% фосфати, від 5 до 15% неіоногенні ПАР, від 5 до 15% відбілювач на основі кисню, від 5 до 15% полікарбоксилат, менше 5% фосфонат, містить ензими, запашку. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 жовтня, 2017
Дуже хороші таблетки. Беру вже кілька років, так як ціна-якість оптимальні, особливо по акції. Відмивають посуд відмінно. Ще один з плюсів - таблетку легко поділити на половину (економія додаткова).
29 вересня, 2017
лучшего средства для своей посудомойки не нашла - недорогой, посуда отлично моется, и при этом после мойки не остается склизкого налета (как после Finish).
16 вересня, 2017
Хорошо отчищает многие виды загрязнений, эффективные и недорогие (в пересчете на количество циклов мытья).
16 вересня, 2017
Хороший продукт, посуду отмывает отлично, хватает надолго, цена очень привлекательная!!!!
16 вересня, 2017
Отличное соотношение цена-качество, мне всё понравилось, рекомендую данный товар. Сам пока не нашел для себя лучших таблеток для посудомойки.