• Універсальний чистячий засіб Dixi Лимон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1049172 Закінчився
11,02 грн  15,75 грн
Купити
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Універсальний чистячий засіб на основі гіпохлориту натрію чудово видаляє іржу, вапняний наліт та жир з поверхні унітазів. Може використовуватись для чищення й інших поверхонь: ванн, раковин, кахлю, робочих поверхонь та підлоги. Застосування нерозведеним при чищенні унітазів: нанести засіб під обідок унітазу, залишити на 10-15 хв., після чого змити водою; при чищенні ванн та раковин: обробити поверхню за допомогою губки, за 15 хв. змити водою.Застосування розведеним при чищенні робочих поверхонь та підлоги: 20-40 мл засобу на 5 л води. Не використовувати нерозведеним для миття підлоги. При чищенні кахлю розвести 20-40 мл засобу на 5 л води, обробити забруднену поверхню за допомогою губки. Склад: вода підготовлена, гіпохлорит натрію від 15 до 30%, аніонні ПАР менше 5%, віддушка. Зберігати у недосяжному для дітей місці та окремо від харчових продуктів. При застосуванні користатись гумовими перчатками. Не змішувати з іншими чистячими засобами, щоб не викликати утворення небезпечного газу (хлору). У разі потрапляння на шкіру або в очі – ретельно промити уражену ділянку водою. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?