• Універсальний крем для чищення Cif Aroma Освіжаючий евкаліпт і трави

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 985556 Закінчився
46,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Крем для чищення завжди на варті чистоти вашої оселі! Усі поверхні у вашій оселі засяють, як нові, крем легко поверне їм початкову чистоту і заощадить ваш час для приємніших занять! Призначення: кухня, ванна кімната. Застереження: не використовуйте засіб на лінолеумі, вінілі, алюмінії, металах з гальванопокриттям, одязі, килимах, текстилі, шкірі, шпалерах і дереві. У випадку застосування на делікатних поверхнях, таких як пофарбовані поверхні та поверхні з невідомого металу, а також пошкоджених поверхнях, спочатку спробуйте засіб на непомітній ділянці, не докладайте великих зусиль під час тертя і змийте одразу після застосування. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Уникайте потрапляння в очі та на шкіру. Рекомендується використовувати захисні рукавички. У випадку потрапляння в очі промийте їх великою кількістю води.Уникати тривалого контакту к фарбованими поверхнями. Склад: <5%: Неионогенные ПАВ, анионные ПАВ, мыло, отдушка, лимонен, бензизотиазолинон, гераниол. Країна-виробник: Угорщина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 листопада, 2017
гарно чистить , має приємний запах універсал
28 жовтня, 2017
Мягко но отлично все чистит, поверхности все блестят.
28 жовтня, 2017
Качеством уборки с этим средством осталась довольна! Без труда чистит и приятно пахнет
28 жовтня, 2017
хорошо убирает грязь и налет в ванной и не царапает ее.
24 жовтня, 2017
гарно чистить має приємний запах універсал велика фасовка і ціна дешева бо купувала як гарячу пропозицію