• Вологі серветки для скла Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 686999 Закінчився
35,50 грн
  • 20 шт
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Вологі серветки для скла - це неперевершена чистота вікон без розводів! Також підходять для видалення пилу, жиру та інших забруднень з дзеркал та автомобільних вікон. Застосування: вийміть серветку і щільно закрийте упаковку. Викиньте по закінченню використання. Не змивати в унітаз! Склад: до 5% неіоногенних ПАР, віддушка, метилізодіазолінон, бензізодіазоліно. Тримати далі від дітей. Зберігати в сухому прохолодному місці. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 грудня, 2017
Протёр и выкинул. Красота!
2 листопада, 2017
Использую, когда надо быстро протереть часть окна около плиты в кухне. Вполне подходит.
17 жовтня, 2017
Понравились эти салфетки. Ни разводов, ни ворсинок не осталось. Ну, разве что, если очень придираться, то быстро высыхает салфетка, которую уже достали с упаковки.
3 серпня, 2017
для зеркал и стекол - не очень,остаются ворсинки,а для обычных поверхностей - пойдет
26 липня, 2017
очень упрощяет жизнь в уборке, разводов не оставляют