• Засіб чистильний Sarma 7в1 для сантехніки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1128300 Закінчився
36,50 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 750 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб чистильний Sarma 7в1 для сантехніки ефективно справляється з більшістю видів забруднення. Швидко очищає та дезинфікує унітази і сантехніку. Видаляє забруднення та неприємний запах. Після застосування залишає блискучу чистоту та приємний свіжий запах. Не використовувати для чищення чутливих до дії кислот або пошкоджених поверхонь. При попаданні на шкіру викликає подразнення. Не допускати попадання на шкіру і в очі. При попаданні на шкіру або в очі промити великою кількістю води. При поганому самопочутті звернутись до лікаря. При контакті шкіри рук із засобом використовувати гумові рукавички. Після роботи ретельно вимити руки. Берегти від дітей. Уникати попадання у навколишнє середовище. Не використовувати чистильний засіб Sarma 7в1 одночасно з іншими чистильними засобами. Країна-виробник: Росія.
Склад: 5-15%: щавелева кислота; <5%: НПАР, бензалконіум хлорид, віддушка, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 грудня, 2017
Хороший засіб. Хтось писав, що він кращий за Доместос, я теж так вважаю. Дуже приємно коли Ватсонс робить акції і можна купити товари з хорошою скидкою.
4 листопада, 2017
Очень хорошо очищает, лучше чем многие аналоги при нормальной цене.
1 листопада, 2017
Хорошее средство.Всё,что заявил производитель,действительно.
12 жовтня, 2017
Действительно очень классное средство. Прекрасно очищает как унитаз так и раковину в ванной. Они сияют белизной и чистотой.
8 вересня, 2017
Дуже хороший засіб! Справляється з проблемами забруднення та іржі унітазу на "відмінно". Значно кращий по якості за розрекламований "Доместос".