• Засіб чистильний Sarma 7в1 для ванної

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1128272 Закінчився
31,50 грн
Купити
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб чистильний Sarma 7в1 для ванної призначений для чищення ванни, кахлю, раковини та унітазу. Підходить для чищення емальованих, керамічних, хромованих поверхонь і поверхонь з нержавіючої сталі. Ефективно справляється з більшістю видів забруднень. Після застосування залишає блискучу чистоту та приємний свіжий запах. Не використовувати для чищення акрилових ванн і ванн з відновленим емалевим покриттям, чутливих до дії кислот або пошкоджених поверхонь. Зберігати в закритому паковані виробника у вертикальному положенні, у критих сухих складських вентильованих приміщеннях, на відстані не менше 1м від нагрівальних приладів, запобігаючи дії вологи і прямих сонячних променів, окремо від харчових продуктів і кормів для тварин. Після розморожування засіб зберігає свої властивості. Небезпечно. При попаданні на шкіру і в очі викликає хімічні опіки. Використовувати гумові рукавички та засоби захисту очей. Після роботи ретельно вимити руки. Уникати вдихання аерозолю. Використовувати гумові рукавички та засоби захисту очей. Після роботи ретельно вимити руки. Уникати вдихання. Використовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях. Уникати попадання на шкіру і в очі. При попаданні на шкіру або в очі промити великою кількістю води та звернутись до лікаря. При проковтуванні прополоскати рот, не викликати блювоту. Берегти від дітей. Не використовувати з іншими чистильними засобами. Уникати попадання в навколишнє середовище. Після повного використання чистильного засобу Sarma 7в1 пакування промити водою та утилізувати як побутове сміття. Країна-виробник: Україна.
Склад: вода, сульфамінова кислота, фосфорна кислота, НПАР (менше 5%), антибактеріальні компоненти, віддушка, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 листопада, 2017
Довольно эффективное средство.Хорошо очищает ванную.
29 жовтня, 2017
Отлично и быстро очищает ванную, благодаря хорошо подобранному составу. Но огромный минус - аэрозольная упаковка, при которой вдыхание средства можно предотвратить разве что в противогазе )
13 жовтня, 2017
Очень эффективное средство. Хорошо очищает загрязненные поверхности от грязи, известкового налета. Свежий аромат. Хорошая цена.
21 вересня, 2017
Досить ефективний, приємна ціна.
13 вересня, 2017
Видаляє забруднення без зайвих зусиль.