• Засіб чистильний Sarma Антиіржа 7в1 для сантехніки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1128286 Закінчився
36,50 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 750 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб чистильний Sarma Антиіржа 7в1 для сантехніки ефективно справляється з більшістю видів забруднення та іржою. Швидко очищає та дезинфікує унітази і сантехніку. Видаляє забруднення, іржу та неприємний запах. Після застосування залишає блискучу чистоту та приємний свіжий запах. Не використовувати для чищення чутливих до дії кислот або пошкоджених поверхонь. Обережно! Може заподіяти шкоду при проковтуванні. При попаданні на шкіру або в очі викликає подразнення. При попаданні на шкіру або в очі промити водою. При поганому самопочутті звернутись до лікаря. Використовувати гумові рукавички. Після роботи вимити руки. Берегти від дітей. Уникати попадання у навколишнє середовище. Після використання засобу утилізувати як побутове сміття. Не використовувати чистильний засіб Sarma Антиіржа 7в1 одночасно з іншими чистильними засобами. Країна-виробник: Росія.
Склад: 5-15%: щавелева кислота; <5%: НПАР, віддушка, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 вересня, 2017
Цей засіб дійсно працює, дуже ефективний.
10 вересня, 2017
ЗАСІБ Д/САНТЕХНІКИ АНТИІРЖА- эта ТМ всё больше нравится пользователям, покупала раньше Доместос, а сейчас появилось очень хорошее средство, чистит отлично, оставляет свежий запах, и цена хорошая...))